Rozwody Kraków

W opracowanej przez psychologów skali najbardziej stresujących wydarzeń życiowych drugie miejsce zajmują rozwody. Kraków to miasto, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez duet doświadczonych prawników: Wojciecha Nartowskiego i Joanny Trojanowskiej. Współpraca z naszymi adwokatami pozwoli to Państwu uniknąć ciągnących się latami procesów i w sposób wolny od napięć zakończyć pewien etap życia.
Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi oraz oferuje porady prawne w kwestii rozwodów w Krakowie i nie tylko. Każdy zatrudniony w naszej kancelarii prawnik ma odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie w sprawach rozwodowych. Rozwody, zarówno te z orzekaniem o winie, jak i bez, to nie jedyne sprawy rodzinne jakie prowadzimy: świadczymy również usługi z zakresu postępowania w przypadku separacji, podziału majątku oraz o wydanie dziecka w trybie konwencji haskiej (uprowadzenie rodzicielskie). W zakres naszych usług wchodzą również sprawy dotyczące alimentów czy ustalenia władzy rodzicielskiej. Zatrudnieni w naszej krakowskiej kancelarii adwokaci pomogą Państwu nawet przy najbardziej skomplikowanym rozwodzie. Dobry prawnik rozwodowy oraz porozumienie małżonków, by zdecydować się na rozwód bez orzekania o winie, mogą sprawić, że sprawa rozwodowa potrwa krócej, a orzeczenie może zapaść nawet po 3-4 miesiącach od daty złożenia w sądzie pozwu o rozwód.

Adwokat – rozwody, porady prawne, alimenty Kraków

Trudne sprawy rozwodowe mogą ciągnąć się przez lata, jeżeli nie jest w nie zaangażowany dobrze przygotowany adwokat od rozwodów. W przypadku, kiedy małżonkowie ustalą uprzednio między sobą wszystkie ważne kwestie (wysokość alimentów, sprawowanie władzy rodzicielskiej nad dziećmi, sposób wykonywania władzy rodzicielskiej ) oraz stwierdzą, że chcą uniknąć orzekania o winie, możliwe jest natomiast uzyskanie rozwodu w trakcie jednej rozprawy. W takim wypadku, rozwód można uzyskać w zasadzie od razu, po przesłuchaniu świadka (jeżeli małżonkowie mają małoletnie dzieci) oraz małżonków.

Nasza praktyka pokazuje jednak, że takie sytuacje należą do rzadkości. Przy składaniu wniosku z orzekaniem o winie, nieodzowna okaże się pomoc prawnika od rozwodów, który pomoże ustalić najlepszą strategię działania. Niezależnie od charakteru sprawy, zawsze robimy dla swoich Klientów to co w naszej mocy, stawiając sobie za cel uzyskanie jak najkorzystniejszego rezultatu procesu. Nasza Kancelaria służy kompleksowymi poradami prawnymi w kwestii rozwodów które pozwolą Państwu w sprawny i możliwie bezbolesny sposób przejść przez ten trudny okres w życiu.

Prawnik rozwodowy a alimenty i rozwody

Rodzic, z którym zostaną pociechy, zazwyczaj otrzymuje na nie alimenty. Ustalenie ich wysokości w sprawie o rozwód czy też w odrębnym postępowaniu bardzo często jest sporym problemem, który znacznie wydłuża całą sprawę. Dlatego też, warto aby w tym zakresie pomógł nam polecony adwokat – alimenty dzięki temu nie będą powodem przewlekania się sprawy rozwodowej. Dzięki poprowadzeniu sprawy przez doświadczonego adwokata, rozwód w krakowskim sądzie na pewno potrwa możliwie najkrócej i przebiegnie w odpowiedni sposób.

Nie tylko adwokat rozwodów

Zajmujemy się również świadczeniem innych usług z zakresu prawa rodzinnego w Krakowie – rozwody to nie jedyna z naszych specjalności. Oferujemy także porady prawne dotyczące:

  • rozwodu,
  • spraw alimentacyjnych,
  • podziału majątku,
  • uprowadzeń rodzicielskich.

Podczas rozwodu podstawą jest sprawdzony adwokat. Rozwody w Krakowie dzięki pomocy naszej kancelarii mają szansę pójść po Państwa myśli.