Obsługa prawna firm

Dla znacznej części przedsiębiorców główną barierą w prowadzeniu własnego biznesu jest biurokracja. Liczba regulacji prawnych rośnie w zawrotnym tempie. Ujmując rzecz konkretnie, przedsiębiorca, aby zapoznać się z nowymi przepisami, powinien przeznaczyć na tę czynność ponad trzy godziny dziennie. Sojusznikiem w walce z biurokratyczną maszyną jest rozwiązanie oferowane przez naszą kancelarię tj. stała obsługa prawna firm.

Bazując na dużym doświadczeniu i wiedzy w zakresie doradztwa i analizy prawnej, proponujemy Państwu porady prawne dotyczące szerokiego zakresu zagadnień. Obsługujemy również procesy inwestycyjne oraz obrót nieruchomościami. Nasza kancelaria zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Biskupiej 20. Zasięg naszych usług wykracza jednak daleko poza stolicę Małopolski. Obsługą prawną obejmujemy również firmy zlokalizowane w innych miastach Polski, a także Klientów zagranicznych.

Obsługa prawna Twojego przedsiębiorstwa – korzyści

Sam termin obsługa prawna firm jest tak ogólny, że niewiele mówi. Warto rozłożyć go na czynniki pierwsze, aby dostrzec łączące się z tym rozwiązaniem wymierne efekty. Co Państwo zyskujecie wybierając opcję obsługi prawnej świadczonej przez Kancelarię Adwokacką Nartowski Trojanowska w Krakowie?

  • czas, który można poświęcić na rozwijanie swojej firmy i pozyskiwanie nowych inwestorów
  • porady prawne pozwalające podejmować racjonalne decyzje biznesowe
  • opcjonalne szkolenia dla kadry zarządzającej dotyczące ważnych zmian w przepisach
  • rozwiązania gwarantujące bezpieczny obieg danych w firmie

Zakres naszych usług

Zakres naszych usług jest szeroki – proponujemy Państwu między innymi:

– obsługę prawną i zakładanie przedsiębiorstw jednoosobowych oraz spółek prawa cywilnego

– rejestrację i zakładanie fundacji, stowarzyszeń i spółek prawa handlowego,

– dokonywanie zmian i ich rejestrację w KRS,

– reprezentowanie w procesach sądowych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych we wszystkich instancjach,

– udzielanie porad prawnych i opinii dla podmiotów gospodarczych,

– bieżącą obsługę stowarzyszeń, przedsiębiorców i fundacji,

– przekształcanie, likwidację i rozwiązywanie przedsiębiorstw, spółek, stowarzyszeń i fundacji.

Stała obsługa prawna

Stała obsługa prawna jak sama nazwa wskazuje, nie ogranicza się jedynie do reagowania na sytuacje trudne. Decydując się na tę formę współpracy zyskujecie Państwo gwarancję, że adwokat poświeci Wam określoną ilość godzin w miesiącu. Mogą być one spożytkowane w różny sposób np. na indywidualne konsultacje, analizę umów zawieranych w imieniu firmy czy pozaprocesowe negocjacje pozwalające uniknąć dochodzenia swoich spraw na drodze sądowej.
W świecie biznesu boleśnie sprawdza się przekonanie, że nieznajomość prawa szkodzi. Przyjmując taką perspektywę, stałą obsługę prawną należy zapisać nie po stronie wydatków, a inwestycji. Pozwala bowiem uniknąć kosztownych błędów i sprzyja budowaniu wizerunku wiarygodnej firmy. Zachęcamy do skorzystania z usługi pomocy prawnej dla przedsiębiorstw. Czekamy na Państwa w naszej kancelarii mieszczącej się przy ulicy Biskupiej 20 w Krakowie.