Kancelaria jest spółką partnerską adwokat Joanny Trojanowskiej i adwokata Wojciecha Nartowskiego.

Jesteśmy adwokatami od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w reprezentowaniu Klientów przed Sądem. Prowadzimy sprawy cywilne i karne. Bronimy Ich w postępowaniach karnych przed Policją, Prokuraturą oraz Sądami, jak i występujemy w Ich imieniu. Zajmujemy się między innymi rozwodami wraz z podziałem majątku, spadkami, zasiedzeniami.  Występowanie na Sali sądowej jest dla nas nie tylko zawodowym obowiązkiem, ale i przyjemnością. Jesteśmy nie tylko pełnomocnikami, ale i procesowym  „Aniołem Stróżem”.  Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc, reprezentując w Sądzie i poza nim, rozwiązać Państwa problemy.  Nasi Klienci są stałym kontakcie z nami, także telefonicznym. W swojej pracy skupiamy się nie tylko na przepisach prawnych, ale głównie na Kliencie wobec którego są stosowane. Nie ma dwóch takich samych spraw, tak jak nie ma dwóch takich samych Klientów. Dla wielu, proces sądowy jest źródłem stresu, a nawet strachu. Pomożemy Państwu zapewnić prawne bezpieczeństwo w sposób, który będziecie pozytywnie wspominać.

Kancelaria

W celu przybliżenia sylwetek adwokatów z Krakowa oraz profilu kancelarii adwokackiej, proponujemy zapoznanie się z poniższymi działami. Przybliżenie sylwetek krakowskich prawników buduje zaufanie klientów oczekujących skutecznej pomocy prawnej, sprawdź:

  • O kancelarii

    Kancelaria adwokacka powstała z inicjatywy adwokata Wojciecha Nartowskiego oraz adwokat Joanny Trojanowskiej, którzy, po kilkuletniej ścisłej współpracy, w roku 2009 połączyli swoje kancelarie indywidualne.

    czytaj »