Kancelaria jest spółką partnerską działającą od 2005 roku. Specjalizujemy się w prawie karnym i cywilnym. Objaśniamy, wspieramy, przygotowujemy do procesu oferując reprezentowanie klienta przed sądami wszystkich instancji. Świadczymy usługi prawne na każdym etapie postępowania.

Spotkanie można umówić telefonicznie lub mailowo. Wszelkie ważne informacje najlepiej przekazać w bezpośredniej rozmowie – w siedzibie Kancelarii. Jeśli wymaga tego sytuacja, może to być wyjątkowo inne miejsce, np. komenda policji, areszt śledczy.

Mając na uwadze specyfikę spraw karnych, kiedy często pomoc prawna jest niezbędna od razu, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 508 144 754 poza godzinami urzędowania Kancelarii.

Ponieważ prawo ma charakter systemowy to zawsze dokonujemy analizy sytuacji Klienta – jeśli to konieczne współpracujemy z ekspertami z innych dziedzin prawa.

Każdy nasz klient ma czuć się bezpiecznie i pewnie na każdym etapie sprawy: podczas rozpraw, negocjacji, rozmów z kontrahanetami, organami ścigania.

Jeżeli istnieje możliwość zaoszczędzenia zbędnych wydatków na sprawę – informujemy o tym.
Siedzibą kancelarii jest Kraków. Reprezentujemy klientów również na terenie całego kraju.

Kancelaria

W celu przybliżenia sylwetek adwokatów z Krakowa oraz profilu kancelarii adwokackiej, proponujemy zapoznanie się z poniższymi działami. Przybliżenie sylwetek krakowskich prawników buduje zaufanie klientów oczekujących skutecznej pomocy prawnej, sprawdź:

  • O kancelarii

    Kancelaria adwokacka powstała z inicjatywy adwokata Wojciecha Nartowskiego oraz adwokat Joanny Trojanowskiej, którzy, po kilkuletniej ścisłej współpracy, w roku 2009 połączyli swoje kancelarie indywidualne.

    czytaj »