Adwokat Kraków

Mnogość oraz stopień skomplikowania przepisów prawa regulujących już niemal wszystkie aspekty naszego życia sprawia, że rośnie znaczenie profesji,  jaką jest adwokat. Kraków to miasto, które obfituje w różnego typu kancelarie prawne. Za wyborem naszej przemawiają doświadczenie oraz szeroki zakres usług.

Nasza kancelaria adwokacka powstała w 2009 roku, w wyniku fuzji działalności prowadzonej od 2005 roku przez dwóch adwokatów – Wojciecha Nartowskiego i Joannę Trojanowską. Połączenie miało miejsce jako konsekwencja wieloletniej, owocnej współpracy. Dziś świadczymy swoje usługi zarówno wobec indywidualnych Klientów, jak i podmiotów gospodarczych (w tym zagranicznych). Dzięki długoletniemu doświadczeniu, do każdej sprawy podchodzimy w sposób kompleksowy.

Zakres działalności naszej kancelarii adwokackiej

Adwokaci z naszej kancelarii w Krakowie, dysponują niezwykle szeroką wiedzą, dzięki czemu świadczymy usługi prawne w różnorodnych dziedzinach. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje m.in.:

  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo karne,
  • prawo obrotu nieruchomościami,
  • prawo spółek handlowych i obsługa podmiotów gospodarczych,
  • prawo administracyjne.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę w tematyce prawnej. Udzielamy doradztwa adwokackiego m.in w kwestii podziału majątku, rozwodu oraz alimentów. Służymy pomocą prawną w zakresie rejestracji spółek polskich oraz zagranicznych, a także zakładania własnej działalności gospodarczej. Asystujemy przy formalnościach notarialnych.

Adwokat w Krakowie

W czynnościach wymagających prawnej wiedzy i znajomości regulacji prawnych, warto skorzystać z doświadczenia, jakim może wykazać się adwokat. Kraków jest prężnie rozwijającym się miastem, w którym coraz chętniej widzą możliwości rozwoju również zagraniczne przedsiębiorstwa. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na usługi prawne nie tylko w języku polskim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, adwokaci tworzący zespół kancelarii w Krakowie, świadczą usługi prawne również w języku angielskim. W razie potrzebujemy współpracujemy również z tłumaczami innych języków w tym: niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz węgierskiego.

Adwokat – Kraków, ul. Biskupia 20/2

Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebny jest Państwu adwokat w Krakowie. Jednak naszą działalność prowadzimy na skalę krajową. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie WWW.