Adwokat odszkodowania

Często zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę osób poszkodowanych i nie informują ich o wszystkich przysługujących im prawach. Zdarza się również, że firmy działające w tym obszarze zaniżają odszkodowania, dzięki m.in. zawieraniu z poszkodowanymi ugód na niekorzystnych dla nich warunkach (niestety czasami uniemożliwia to dalsze dochodzenie roszczeń). Dlatego też, naszym Klientom zapewniamy kompleksową pomoc adwokata w zakresie spraw dotyczących uzyskania odszkodowania. Posiadamy bogate doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań za szkody na mieniu i osobach. Adwokaci zatrudnieni w naszej kancelarii nieustannie zwiększają swoją wiedzę w zakresie omawianej tematyki oraz pogłębiają obszary swojej specjalizacji.

W tym zakresie oferujemy m.in.:

  • reprezentowanie interesów naszych Klientów przed organami administracji publicznej, sądami oraz innymi ciałami orzekającymi,
  • doradztwo prawne, konsultacje, pomoc prawną, przygotowanie i analizę dokumentacji,
  • współpracujemy z rzeczoznawcami i biegłymi z różnych dziedzin

Nasza kancelaria podejmuje się reprezentacji poszkodowanego oraz jego rodziny w trakcie całego postępowania odszkodowawczego. Mimo, że nasza siedziba znajduje się w Krakowie, swoje usługi świadczymy również na terenie innych miast kraju. Swoje usługi świadczymy zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług z omawianego zakresu zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.