Prawo rodzinne to dość szeroka dziedzina, jednak i w tym zakresie mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi zarówno rozwodów, separacji, alimentów, jak i kwestiami związanymi z władzą rodzicielską oraz z uprowadzeniem rodzicielskim dziecka za granicę. Zadbamy, by te trudne sprawy trwały jak najkrócej, nie chcąc przysparzać Państwu i innym członkom rodziny cierpienia i trudności. Naszym głównym celem jest sprawiedliwy, jak najbardziej korzystny dla naszych Klientów rezultat.

Adwokat sprawy rodzinne

Każdą ze spraw rodzinnych, którą się zajmujemy poprowadzi doświadczony adwokat. Prawo rodzinne nie jest prostą dziedziną, mogą być Państwo jednak pewni, że dołożymy wszelkich starań, by rezultat postępowania był dla Państwa zadowalający. Zapraszamy do naszej kancelarii po porady prawne z zakresu prawa rodzinnego – po spotkaniu i konsultacjach wspólnie podejmiemy decyzje, które pomogą rozwiązać sprawę w sposób, którego Państwo oczekują.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej krakowskiej kancelarii przy ulicy Biskupiej 20 i rozmowy z adwokatem o prawie rodzinnym – zrobimy co w naszej mocy, by doprowadzić do sprawiedliwego wyniku postępowania w sprawach rodzinnych i nie tylko – nasz adwokat posłuży poradą i pomocą w każdym momencie sprawy – od jej wszczęcia aż do prawomocnego wyroku czy decyzji stron. Mamy świadomość, że każde postępowanie dotyczące prawa rodzinnego jest trudne dla jego uczestników, dlatego też mogą Państwo liczyć na nas i nasze umiejętności. Zapraszamy do współpracy.