Adwokat Kraków – prawo karne

Występowanie w roli oskarżonego, jak i pokrzywdzonego w procesie karnym niesie ze sobą niezwykły ładunek emocjonalny. Nie może więc dziwić, że coraz większą liczbę osób interesuje skuteczny adwokat w mieście Kraków. Prawo karne to jedna z dziedzin, w której się specjalizujemy. Jeśli potrzebujecie więc Państwo porady prawnej w tym zakresie, reprezentacji w postępowaniu karnym, wybór naszej kancelarii jest słuszny.

Samo prawo karne jest niezwykle szeroką dziedziną, dlatego nawet w jego obrębie można wyróżnić sub-specjalizacje. Do kluczowych dla naszych prawników domen należą sprawy karne gospodarcze, skarbowe oraz wykroczeniowe. Proponujemy Państwu szeroki zakres usług – zachęcamy do zapoznania się z dziedzinami, w których możemy Państwu pomóc.

Adwokat – sprawy karne

W każdej sprawie, czy postępowaniu sądowym, jedną z najważniejszych kwestii jest sprawdzony adwokat. Sprawy karne także wymagają doświadczonych i profesjonalnych specjalistów, dzięki którym możliwe jest uzyskanie jak najlepszego rezultatu. W naszej kancelarii służymy pomocą prawną w następujących kwestiach:

  • oferujemy obronę we wszystkich stadiach postępowania (zarówno przygotowawczego jak i sądowego),
  • udzielamy porad oraz opinii prawnych,
  • pomagamy w sporządzaniu i składaniu pism oraz wniosków procesowych,
  • reprezentujemy i występujemy w charakterze oskarżycieli posiłkowych i powodów cywilnych,
  • specjalizujemy się również w doradztwie członkom organów spółek kapitałowych. Doradzamy w zakresie ich odpowiedzialności karnej oraz karno-skarbowej.

Adwokat – prawo karne

Zdajemy sobie sprawę, że sprawy karne bywają szczególnie trudne, a ostateczny wynik postępowania zależy od wielu czynników. Dlatego też, nasi adwokaci poprowadzą sprawy karne w sądach w Krakowie (i nie tylko), dokładając wszelkich starań, aby nasi Klienci nigdy nie zostali sami z żadnym pismem czy wnioskiem. Naszym priorytetem jest zawsze przeprowadzenie Państwa postępowania w sposób jak najbardziej dla Państwa korzystny. Dzięki doskonałej znajomości prawa karnego, każdy adwokat z naszej krakowskiej kancelarii, za każdym razem szczegółowo bada sprawę, nie poprzestając na najłatwiejszych, ale szukając najbardziej korzystnych rozwiązań. Służymy poradą w każdej sytuacji z zakresu prawa karnego i nie tylko – zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi obszarami naszej działalności. Od początku procesu do orzeczenia jego wyniku, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w najmniejszej nawet sprawie dotyczącej postępowania. Możemy reprezentować Państwa zarówno jako oskarżyciele, jak i jako powodowie.
Dla naszych adwokatów prawo karne jest specjalnością – zapraszamy na konsultacje i porady prawne, jeśli tylko mają Państwo jakiekolwiek problemy i pytania związane z tym obszarem prawa.  Zachęcamy do odwiedzenia naszej kancelarii w Krakowie oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego.