Kancelaria jest spółką partnerską adwokat Joanny Trojanowskiej i adwokata Wojciecha Nartowskiego.

Jesteśmy adwokatami od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w reprezentowaniu Klientów przed Sądem. Prowadzimy sprawy cywilne i karne. Bronimy i występujemy w Ich imieniu. Zajmujemy się między innymi rozwodami wraz z podziałem majątku, spadkami, zasiedzeniami.  Występowanie na Sali sądowej jest dla nas nie tylko zawodowym obowiązkiem, ale i przyjemnością. Jesteśmy nie tylko pełnomocnikami, ale i procesowym  „Aniołem Stróżem”.  Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc, reprezentując w Sądzie i poza nim, rozwiązać Państwa problemy.  Nasi Klienci są stałym kontakcie z nami, także telefonicznym. W swojej pracy skupiamy się nie tylko na przepisach prawnych, ale głównie na Kliencie wobec którego są stosowane. Nie ma dwóch takich samych spraw, tak jak nie ma dwóch takich samych Klientów. Dla wielu, proces sądowy jest źródłem stresu, a nawet strachu. Pomożemy Państwu zapewnić prawne bezpieczeństwo w sposób, który będziecie pozytywnie wspominać.

Kancelaria adwokacka powstała z inicjatywy adwokata Wojciecha Nartowskiego oraz adwokat Joanny Trojanowskiej, którzy, po kilkuletniej ścisłej współpracy, w roku 2009 połączyli swoje kancelarie indywidualne.

Świadczymy usługi prawne na terenie całego kraju w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych.

Zapewniamy szeroki wachlarz usług prawnych, m.in: sporządzanie opinii, opracowywanie oraz analizę projektów umów, a także reprezentację przed Sądami, Policją, Prokuraturą oraz organami egzekucyjnymi, organami administracji publicznej i samorządowej.

Posiadamy znaczne doświadczenie procesowe.

Istnieje możliwość uzyskania porady prawnej w języku angielskim. Jeżeli jest to wskazane współpracujemy z tłumaczami języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego, węgierskiego oraz rosyjskiego.

Oferujemy stałą obsługę podmiotów gospodarczych, w tym również zagranicznych.

Świadczymy kompleksową pomoc prawną w zakresie rejestracji spółek polskich i zagranicznych oraz zakładania indywidualnej działalności gospodarczej, obejmującą również asystę przy czynnościach notarialnych oraz otwieraniu rachunku bankowego, a także reprezentację przed Głównym Urzędem Statystycznym, Urzędem Skarbowym.