Również prawo pracy wymaga porad prawnych – jest to gałąź prawa dotycząca regulacji prawnych pracowników i prawodawców jako stron w stosunku pracy. Reguluje ono dialog w zbiorowych stosunkach pracy, a także prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika. Wszelkie działania w tym obszarze musza być zgodne z obowiązującym kodeksem pracy. Z przyjemnością będziemy Państwa reprezentować w sprawach z tego zakresu, kompleksowo zajmując się każdą sprawą. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią – dołożymy wszelkich starań aby wspólnie z Państwem rozwiązać sprawy, które zostały nam przez Państwa powierzone.

Adwokat prawo pracy

W sprawach związanych z prawem pracy oferujemy naszym Klientom pomoc naszych doświadczonych adwokatów, którzy wielokrotnie mieli kontakt ze sprawami dotyczącymi pracowników i pracodawców. Reprezentujemy zarówno osoby zatrudnione jak i zatrudniających. Do każdej sprawy mając indywidualne podejście. Zajmujemy się nie tylko kwestiami umów czy odszkodowań, ale także sporami związanymi z każdym z problemów związanych z prawem pracy, również odprawami, karami i wynagrodzeniami. Nasi adwokaci służą poradą w każdej dziedzinie dotyczącej prawa pracy.

Zapraszamy Państwa do naszej krakowskiej kancelarii przy ulicy Biskupiej 20 – udzielimy porad prawnych i doradzimy nie tylko z zakresu prawa pracy. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają oferować kompleksowe usługi zwiększające prawdopodobieństwo uzyskania dla Państwa korzystnego rozstrzygnięcie sprawy dotyczącej praw nie tylko pracowników, ale i pracodawców.